menüyü aç

Şirket Bilgileri

...

Vergo, Türkiye ve Avrupa'nın önde gelen PV montaj sistemleri üreticilerinden biridir. Mühendislik hizmetlerimiz, üretimdeki tecrübemiz, küresel vizyonumuz ve ileri görüşlü yaratıcılığımız  ile temiz enerjiyi destekliyor, güneş enerjisinin geleceğini şekillendiriyoruz.

Vergo, 2015'ten bu yana ABD, Kanada ve EMEA ülkelerinde çeşitli müşteriler için çözüm odaklı düşünen, güvenilir, dayanıklı çözümler ve müşteri odaklı hizmetler sunduğu çeşitli projelerde yer aldı. Ayrıca, maliyetlerin optimal bir şekilde hesaplanmasıyla Vergo, sürdürülebilir ve dayanıklı çelik profiller elde etmek amacıyla müşterilerine her zaman daha fazla katma değer sağlamayı hedefliyor.

 

Üretim tesisleri ile yıllık yaklaşık 250.000 ton Çelik parça üretim kapasitesine sahip olan Vergo’nun ilk fabrikası olan Salihli fabrikası, 21.000 m²'si kapalı olmak üzere toplam 65.000 m² alan üzerine kuruludur. İkinci üretim tesisimiz 2022 yılında Aliağa limanına yakın bir konumda yaer alır ve toplam 17.000 m² alan üzerine kurulmuştur.